• In English
  • Експерти підготували короткострокову стратегію роботи Міністерства культури
    опубліковано 04 липня 2014 року о 19:14

    4 липня відбулась зустріч Міністра культури Євгена Нищука з експертами, що працювали над розробкою короткострокової стратегії для Міністерства. На зустрічі Перший заступник Міністра Олеся Островська-Люта презентувала напрацювання робочої групи. Головними пріоритетами антикризової культурної політики на зазначений період є створення умов для міжкультурного та міжрегіонального  суспільного діалогу, розвитку партнерства і порозуміння між співгромадянами на ґрунті демократичних цінностей, права на добробут, безперешкодний творчий розвиток і доступ до культурних цінностей, а також прозорість і підзвітність влади громадянам.

    «Такий документ – це лише тимчасова дорожня карта, щось на зразок перев’язки на тілі раненого, яка не вирішує наявної проблеми, проте уможливлює подальше лікування» - зазначила Олеся Островська-Люта. Відповідно паралельно з роботою над найбільш проблемними точками, стратегія передбачає створення середньо- та довгострокової стратегію культурної політики.

    На разі стратегія Міністерства на 2014-2015 роки знаходиться на фінальній стадії розробки, після чого вона буде презентована і запропонована для обговорення ширшому колу експертів та громадськості.