• In English
 • Ігор Білоус: Ми ініціюємо розгляд пільгового оподаткування для підприємців та громадян, які допомагають армії
  опубліковано 04 липня 2014 року о 18:59

  Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус під час зустрічі з бізнес-спільнотою Черкащини сьогодні, 4 липня, коментуючи питання щодо оподаткування витрат підприємців на потреби армії, заявив що нині ініціюється розгляд пільгового оподаткування для підприємців та громадян, які  допомагають армії.

  За словами черкаських підприємців, при купівлі бронежилетів та продовольства для армії вони не можуть віднести ці суми на витрати підприємства.

  «Також не об’єктивно оподатковуватимуться доходи громадян, які беруть на квартиру біженців зі Сходу і за встановленим порядком оформлюють з ними договір оренди. Вважаємо це неправильним», - зазначила Голова Черкаської міської профспілкової організації Ольга Ракова.

  У свою чергу керівник Міндоходів пообіцяв ініціювати запровадження пільгового оподаткування для таких платників податків.

  «Справді, у такій ситуації не повинно бути ускладнень. Ми порадимось з Міністерством фінансів України і обов’язково врегулюємо питання оподаткування підприємців та громадян, які допомагають армії у цей критичний час», - заявив Ігор Білоус.

  На думку Першого заступника Міністра доходів і зборів, воєнні часи вимагають швидких рішень.

  Також у рамках візиту на Черкащину Ігор Білоус відкрив музей історії державної податкової служби Черкаської області. «Як людині, яка раніше не працювала у державних структурах, мені дуже імпонує, як податківці і митники ставляться до своєї історії, свого коріння і навчають цього молодих працівників. Я дуже хочу, щоб податківці пишалися своєю професією», - сказав він.