• In English
 • Відбудеться Всеукраїнський збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"
  опубліковано 04 липня 2014 року о 16:28

  3 липня цього року під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулось підсумкове засідання оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнського збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), який  проходитиме з 11 до 20 липня 2014 року в Запорізькій області на острові Хортиця. 

  Участь у зазначеному заході братимуть 27 кращих команд від навчальних закладів з  20 областей України та Києва. Збір проводитиметься у формі змагань, вікторин, конкурсів, виховних годин, заходів мистецько-естетичного напряму.

  Заступник Міністра Павло Полянський поінформував членів міжвідомчого оргкомітету про вжиті організаційно-методичні заходи для підготовки заходу, а також наголосив на його важливості як дієвого  засобу національно-патріотичного виховання молоді та формування системи морально-духовних цінностей. 

  Партнерами Міністерства у підготовці та проведенні збору виступають Міністерство оборони, Міністерство культури, Міністерство молоді та спорту, Міністерство внутрішніх справ та низка громадських організацій: Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження», «Молодіжний клуб «Джура», національна скаутська організація України «Пласт», «Спілка української молоді в Україні», Товариства сприяння обороні України. «Довірливі партнерські стосунки і консолідація зусиль держави та громадськості на всіх рівнях має забезпечити успіх заходу», - зазначив  Павло Полянський.

  Члени оргкомітету прозвітували про проведену роботу: підготовлені місця таборування, полігон для стрільби; вирішенні питання транспортного забезпечення; також виготовлення нагородних, методичних матеріалів, необхідної атрибутики.

  Під час 10-денного перебування дітей на мальовничому острові Хортиця для них будуть організовані екскурсії до Музею історії Запорізького козацтва, до об’єктів культурної спадщини Національного заповідника «Хортиця»; прогулянка на теплоході навколо острова Хортиця із шлюзуванням.