• In English
 • МВС: Транзитні пункти для переселенців будуть під захистом силовиків та в повній безпеці
  опубліковано 04 липня 2014 року о 16:34

  Транзитні пункти для переселенців будуть під захистом силовиків та в повній безпеці. Про це заявив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк під час брифінгу щодо переселення громадян України з тимчасово окупованих територій та району проведення АТО.

  За словами Радника Міністра з понеділка будуть задіяні всі методи оповіщення про евакуацію із зони АТО.

  «Будуть задіяні всі методи та засоби для оповіщення мирного населення про початок роботи коридору для виходу із зони АТО. Будуть повідомлення у ЗМІ, також будуть задіяні інші методи оповіщення, кожна людина має почути про початок роботи коридору», - сказав радник Міністра.

  Зорян Шкіряк зазначив, що наразі МВС та інші відомства розробили систему для максимально можливої ідентифікації людей, котрі виходять із зони АТО, щоб не допустити терористів та диверсантів на інші території. Ці заходи розроблені на основі міжнародного досвіду. І на сьогодні МВС має достатньо інформації про зловмисників, які діють в зоні АТО.

  «Транзитні пункти, що створені для переселенців, будуть під гарантованим захистом силовиків і будуть у повній безпеці», - сказав він. Також радник Міністра зазначив, що ці місця будуть забезпечені всім необхідним, у тому числі медичним та соціальним забезпеченням.

  Найближчим часом група фахівців на чолі з радником Міністра Зоряном Шкіряком відбуде до зони АТО.