• In English
 • Людмила Денісова призначена Головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради
  опубліковано 04 липня 2014 року о 10:15

  Міністр соціальної політики Людмила Денісова призначена Головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Відповідний Указ № 567/2014 від 3 липня 2014 року підписано Президентом України та розміщено на офіційному сайті Глави держави.

  Довідково:

  Національна тристороння соціально-економічна рада вперше була утворена за пропозицією всеукраїнських профспілок, об’єднань роботодавців та Кабінету Міністрів України як консультативно-дорадчий орган при Президентові України з представників Кабінету Міністрів України, всеукраїнських професійних спілок та їх об'єднань, всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців відповідно до Указу Президента України від 29 грудня 2005 року № 1871 «Про розвиток соціального діалогу в Україні».

  До основних завдань Національної ради належать:

  1) вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо стратегії економічного і соціального розвитку України та шляхів вирішення існуючих проблем у цій сфері;

  2) підготовка та надання узгоджених рекомендацій і пропозицій Президентові України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України з питань формування і реалізації державної економічної та соціальної політики, регулювання трудових, економічних, соціальних відносин.