• In English
 • Ігор Швайка: ДП "Артемсіль" працює в звичайному режимі, поставки продукції відбуваються своєчасно і в повному обсязі
  опубліковано 27 червня 2014 року о 14:56

  Державне підприємство «Артемсіль», яке входить до структури Мінагрополітики, працює в штатному режимі, поставки продукції відбуваються згідно з планами, а потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі. На цьому наголосив Міністр аграрної політики і продовольства Ігор Швайка на брифінгу в Будинку Уряду в п’ятницю, 27 червня.

  Він зазначив, що інформація про припинення роботи і зниження постачань продукції ДП «Артемсіль» не відповідає дійсності. Міністр запевнив, що йде нормальний робочий процес, робота підприємства не зупинена, воно продовжує здійснювати виробничі процеси та виготовляти продукцію.

  Однак, у зв’язку із подіями на Донбасі виникла пауза у розширенні господарських зв’язків підприємства з рядом міжнародних компаній, які хотіли би активізувати роботу з ДП «Артемсіль». «Через об’єктивні причини, ці процеси призупинені», - зазначив Міністр.

  У свою чергу виконуючий обов’язки комерційного директора ДП «Артемсіль» Денис Фоменко поінформував журналістів про поточний стан роботи підприємства. «На нашому підприємстві працює понад 3 тис. чоловік. Підприємство функціонує у звичному режимі. Ніякої паніки на підприємстві нема. Більше того, за останні тижні ми збільшили обсяги відвантаження як на близьке і дальнє зарубіжжя, так і на внутрішній ринок», - зазначив керівник.