• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні
  опубліковано 27 червня 2014 року о 14:27

  Підрозділи Держприкордонслужби в прикордонних районах Луганської та Донецької областей продовжують заходи щодо поновлення охорони та оборони державного кордону.

  Російською стороною здійснюється розвідка прикордонних районів з використанням безпілотних літаючих апаратів (БПЛА).

  Так, учора, 26 червня,  о 15:15  прикордонний наряд на напрямку «Никонорівка (РФ) – Городище (Укр.)» виявив безпілотний літаючий апарат, який рухався у повітряному просторі України на висоті 500 м вздовж українсько-російського кордону. Після того як українські прикордонники обстріляли безпілотний літаючий апарат, він набрав висоту та зник з поля зору.

  Також помічено, що  поблизу адміністративного кордону з Херсонською областю збройні сили Росії  зосереджують сили та засоби.

  Близько 23:30 на Арабатську стрілку до блокпосту ЗС РФ в районі газорозподільної станції прибули 2 БТР, 2 БМП, 1 «УАЗ», паливозаправник, 10 вантажних автомобілів з 4 гарматами ЗС РФ. Відповідно, Азово-Чорноморським регіональним управлінням Держприкордонслужби також проведено передислокацію сил та засобів в даному районі.

  Нагадаємо, що станом на 27.06.2014 рішенням Кабінету Міністрів України припинено рух в 9 пунктах пропуску, які знаходяться в зоні конфлікту, а саме: 5 міжнародних (4 автомобільних  та 1 залізничний)  та 4 місцевих.