• In English
 • Під Києвом стартував фестиваль "Трипільске коло"
  опубліковано 27 червня 2014 року о 10:34

  26 червня 2014 року у місті Ржищеві Київської області розпочався Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло. Земля». У перший день фестивалю гостей розважали майстер-класами, ляльковими виставами та виступами гуртів, таких як «Groove Trio», «Ray Band», «іО» та інших.

  Загалом, як зазначають організатори, музична програма Великої сцени «Трипільського кола 2014. Земля» цікава різнобарвними жіночими голосами. Руслана, Джамала, Ілларія – в повноті розкриють образ землі і жіночності. Окрім таких відомих гуртів, як ТНМК і Веселі Вуйки, ДримбаДаДзига, ТаРута, своєю творчістю зі слухачами поділяться гості з Румунії, Польщі та Білорусі –  Modiwo, HORPYNA, Vuraj. Незмінною частиною музичного наповнення стане улюблена багатьма постійними відвідувачами фестивалю АтмАсфера.

  Особливістю Молодої музичної сцени є склад її виконавців, які мали змогу заявити про своє бажання прийняти участь у фестивалі на конкурсній основі, залишивши інформацію про свою творчість у відкритій групі в соцмережі. Відібрані гурти – дуже різноманітні за стилями, настроєм пісень та географією, адже приїхали на «Трипільське коло» з усіх куточків України.

  Не менш цікавим є мистецьке наповнення «Трипільського кола». Протягом фестивалю на 30 творчих майданчиках проходитимуть чисельні майстер-класи, лекції, практики. Відвідувачі зможуть не тільки перейняти позитивний досвід, але й долучитися до процесу творення власноруч. Так, центральним елементом фестивального простору стане територія майданчику «Трипільське містечко», на якому впродовж чотирьох днів всі гості та учасники фестивалю створюватимуть образ Трипільської жінки, символ материнства, родючості, цілісності нашої землі.

  Процес спільного творення образів стане загальним принципом фестивалю в цьому році. Робота майже всіх майданчиків побудована таким чином, що результат залежить не стільки від програми, скільки  від творчого процесу, який розгортається на основі певних завдань.

  Нагадаємо, що на фестиваль «Трипільське коло 2014» мешканці Донецька, Луганська та Криму можуть пройти безкоштовно.

  Для цього потрібно лише пред’явити паспорт з пропискою у Донецькій, Луганській області чи в АР Крим.

  Більше про фестиваль можна дізнатися тут: tkfest.com.