• In English
  • На Житомирщині для забезпечення бронежилетами бійців виділено 2,5 млн. грн.
    опубліковано 27 червня 2014 року о 10:07

    Під час засіданні сесії Житомирської обласної ради голова обласної ради Віталій Француз зазначив, що 10-й батальйон територіальної оборони потребує забезпечення шоломами і бронежилетами 5 класу (вартість близько 5 тис. грн.). На голосування була поставлена пропозиція виділення 2,5 млн. грн. на забезпечення військовослужбовців, яку підтримали 79 депутатів.

    Житомирський обласний військовий комісар Микола Залесський повідомив, що формування 10-ого батальйону територіальної оборони розпочалося 5 травня 2014 року на базі Новоград-Волинського гарнізону з числа патріотично налаштованих людей. Станом на 25 червня до його складу увійшли 368 добровольців, із них 37 офіцерів. З 10 червня батальйон приступив до проведення занять бойового злагодження, які закінчив 20 червня. Того ж дня комісія обласного військового комісаріату після перевірки визнала батальйон готовим до виконання завдань за призначенням.

    Микола Залесський поінформував присутніх про використання коштів у сумі 700 тис. грн., раніше виділених обласним бюджетом. На суму 118 тис. грн. від фабрики «Крок» було закуплено 423 пари військових черевиків. Решта 580 тис. грн. впродовж кількох наступних днів будуть використані на закупівлю речового майна.