• In English
 • НКЦПФР затвердила зміни до Положення про порядок надання звітності про провадження клірингової діяльності
  опубліковано 27 червня 2014 року о 10:42

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила рішення «Про внесення змін до Положення про порядок надання звітності про провадження клірингової діяльності до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» на засіданні, що відбулося 24 червня 2014 року.

  «Оновлене Положення було розроблене з метою забезпечення виконання вимог Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності та вимог до системи управління ризиками, затвердженого минулого року. Нагадаю, що зміни щодо нормативів, які використовуються для вимірювання та оцінки ризиків особи, що провадить клірингову діяльність, набирають чинності вже незабаром – 1 липня», – пояснила Ірина Курочкіна, директор Департаменту регулювання депозитарної та клірингової діяльності НКЦПФР.

  Нагадаємо, що Положенням вносяться зміни, які стосуються встановлення складу, порядку та строків подання особами, які провадять клірингову діяльність, інформації щодо розрахунку та дотримання показників пруденційних нормативів в складі адміністративних даних.

  Наразі документ готується для подання на реєстрацію у Міністерство юстиції України.