• In English
 • Людмила Денісова зустрілася з родинами загиблих "Небесної сотні"
  опубліковано 27 червня 2014 року о 09:07

  У Міністерстві соціальної політики відбулася зустріч з родинами загиблих „Небесної сотні” та їх представниками. На початку зустрічі Людмила Денісова висловила співчуття сім’ям, які втратили близьких під час акцій протесту на Майдані, що відбулися у листопаді 2013 року - лютому 2014 року.

  Вона повідомила, що Уряд робить все можливе, аби кожна родина загиблого отримала належну їм виплату і допомогу. Наразі розширено перелік осіб, які мають право на отримання виплат членам сімей загиблих „Небесної сотні”.

  Крім того, за рішенням Кабінету Міністрів Мінсоцполітики надано право самостійно приймати рішення в межах коштів, передбачених держбюджетом на такі виплати, щодо конкретних випадків кожної сім’ї. Зазначена норма стосуватиметься лише сімей тих загиблих, які включені до списку „Небесної сотні”.

  „Подбала держава і про тих, хто отримує доплату до пенсій у зв’язку з втратою годувальника. Відтепер вона становитиме 5 000 грн. на одного непрацездатного члена сім’ї, 6 500 грн. – на двох непрацездатних членів сім’ї та 8 000 грн. на трьох та більше непрацездатних членів сім’ї”, – поінформувала Людмила Денісова.

  Міністр запевнила учасників зустрічі, що докладе максимум зусиль, аби зміни до Постанови Кабміну „Про соціальний захист членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року” від 28.03.14, № 76, якнайшвидше набрали чинності.

  У ході зустрічі також були обговорені питання щодо стану соціальних виплат та пенсій членам родин загиблих на Майдані, в тому числі родинам загиблих іноземців.

  Людмила Денісова повідомила: „Мінсоцполітики відкрите до співпраці, будь-які заяви, що надійдуть до Міністерства від родин, які втратили близьких під час акцій протесту на Майдані, будуть розглянуті з урахуванням особливостей кожної родини”.

  У свою чергу представники родин загиблих „Небесної сотні” відмітили роботу Мінсоцполітики щодо надання державних виплат та наголосили на продовженні ідей Майдану.