• In English
  • Павло Шеремета: Світ відкритий для переможців
    опубліковано 26 червня 2014 року о 15:29

    Українському бізнесу треба перебудувати своє мислення, щоб використати усі переваги відкритих ринків світу. Така нагода у них є, тільки треба нею скористатися. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, відповідаючи на запитання журналістів в Українському кризовому медіа-центрі.

    «Нам потрібно усім, і державі, і, перш за все, бізнесу мати більш глобальне мислення. І якраз сьогодні відкривається така можливість. Ми про це більше і більше говоримо: використовуйте цю можливість – не скаржтеся, не жалійтеся – світ відкритий. Він відкритий для переможців, але чому Україна і українські компанії не можуть бути такими переможцями?», - сказав Павло Шеремета.

    Міністр зауважив, що зараз на часі говорити не тільки і не стільки про європейський ринок, адже національним товаровиробникам відкриваються ринки і в інших регіонах. Серед таких перспективних ринків, які можуть бути цікавими для українських підприємців, Міністр назвав Південну й Східну Азію, Близький Схід, Центральні й Південну Африку, Латинську Америку та інші.