• In English
 • У 2014 році Державний бюджет зекономить понад 10 млн. на утриманні державних дач
  опубліковано 25 червня 2014 року о 18:18

  До кінця року держава зекономить понад 10 мільйонів гривень завдяки рішенню Уряду, відповідно до якого впродовж майже трьох місяців особи, що проживають на державних дачах, самі 100% оплачують комунальні послуги.

  Як зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак на брифінгу в Будинку Уряду, Кабінет Міністрів «продовжує вживати системні заходи для економії бюджетних коштів».

  «Ще три місяці тому Уряд прийняв постанову, якою змінив правила оплати проживання осіб у державних санаторіях «Конча-Заспа» і «Пуща-Водиця» і розсекретив цю постанову. – сказав Міністр. – Уже зараз ми бачимо економію державних коштів. Скажімо, у санаторії «Конча-Заспа», який має 68 будиночків і 4 корпусних пансіонати, проживає 172 сім’ї теперішніх і колишніх чиновників. Раніше вони платили за комунальні послуги лише 30% їхньої вартості. До кінця року ми зекономимо понад 10 млн. грн. у Держбюджеті. Але найважливіше, що встановлено соціальна справедливість».

  Остап Семерак також нагадав, що 6 червня цього року проведено перший аукціон з реалізації автомобілів Секретаріату Кабінету Міністрів. «Важко передбачити загальну суму виручених коштів від продажу автомобілів, але в першому аукціоні ми отримали на 30% більше коштів, ніж заявлена оцінка вартості машин. На сьогодні зекономлено приблизно 20 млн. грн., які йшли на забезпечення фінансування автопідприємства Секретаріату КМУ», – зазначив Остап Семерак. Для участі в другому аукціоні всі бажаючі можуть зареєструватися до 27 червня. Він відбудеться 3 липня.