• In English
 • Інформація для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей, які перереєструвалися для проходження ЗНО
  опубліковано 25 червня 2014 року о 18:25

  Відповідно до чинних нормативних документів розсилання поштою запрошень-перепусток абітурієнтам, які будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії, не передбачене.

  Запрошення-перепустки будуть розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

  Якщо абітурієнт не може відвідати свою інформаційну сторінку, то просимо зателефонувати на гарячу телефонну лінію УЦОЯО, яка працює цілодобово, або до будь-якого регіонального центру оцінювання якості освіти, в яких аналогічні телефонні лінії працюють із 8 до 20 год. щодня, включаючи вихідні та святкові дні.

  Оператори гарячих телефонних ліній зобов’язані надати вам інформацію про дату проходження зовнішнього оцінювання, назву та адресу пункту тестування, внести інформацію про ваш дзвінок до єдиної бази даних.

  Також абітурієнтам, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей і зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, у найближчі дні будуть надіслані СМС-повідомлення з відповідною інформацією. Тих, хто їх отримає, просимо надіслати у відповідь СМС-повідомлення з коротким текстом «отримав».

  Сподіваємося на розуміння.