• In English
 • Павло Шеремета: Україна може розраховувати на великі інвестиції з боку європейських інвесторів
  опубліковано 24 червня 2014 року о 10:49

  Україна може розраховувати на достатньо великі інвестиції з боку європейських інвесторів, бо залишається досить цікавою для них. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

  «Я маю можливість спілкуватися з європейськими  інвесторами,  є достатньо цікавий феномен: зали повні інвесторів. Практично на кожному інвестиційному  форумі і за кордоном, і в Києві достатньо багато інвесторів зацікавлених в Україні, зацікавлених в потенціалі цього ринку», - сказав Павло Шеремета.

  Передумовою для цього є три основних складові – спокій в країні, фінансова спроможність та відсутність корупції. І саме ці три фактори впливатимуть на рішення інвесторів щодо фінансування проектів у нашій державі.

  «Перше, що їх турбує – чи ми контролюємо свою територію, друга річ, яка їх турбує – чи ми справді реально боремося із корупцією, третє – чи ми є фінансово сталі, чи не є фінансовими банкротами. Очевидно, що говорячи про останні тижні і місяці є поступки по усіх трьох напрямах, які очевидно хвилюють інвесторів. Якщо ми знімемо оці три найбільші тривоги, то, зважаючи на те, що зали повні людей, якщо додати сюди державне страхування ризиків, я думаю, що можемо отримати достатньо серйозні інвестиції», -  акцентував очільник Міністерства. 

  Павло Шеремета також висловив упевненість, що поєднання фінансової допомоги і інвестицій  допоможуть відродити сталий економічний розвиток в Україні.