• In English
 • У Нацдержслужбі відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби
  опубліковано 23 червня 2014 року о 17:04

  23 червня 2014 року відбулися урочисті збори працівників центрального апарату Національного агентства України з питань державної служби та підвідомчих установ з нагоди Дня державної служби.

  В. о. Голови Нацдержслужби України Олександр Скопич у своєму виступі окреслив основні завдання Агентства щодо модернізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в контексті Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  За його словами першочерговими завданнями є подальший розвиток законодавства з питань держслужби та служби в органах місцевого самоврядування, здійснення підготовчих заходів для забезпечення застосування нового законодавства, зокрема підготовка Стратегії та Плану заходів реформування публічної служби.

  Іншим важливим завданням є удосконалення системи професійного навчання, контрольної діяльності за дотриманням державними органами законодавства про державну службу та здійснення заходів щодо запобігання проявам корупції серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, створення умов для перетворення кадрових служб державних органів, які сьогодні забезпечують облік кадрів, на повноцінні служби персоналу, що здійснюватимуть стратегічне управління людськими ресурсами.

  Враховуючи пріоритети Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, особлива увага буде приділятись питанням застосування нових інструментів, механізмів, стандартів та процедур розвитку персоналу на публічній службі з урахуванням кращих європейських практик, міжнародного і вітчизняного досвіду.

  На завершення свого виступу Олександр Скопич привітав колектив з професійним святом та наголосив, що державні службовці Нацагентства мають бути взірцем для наслідування, на своєму прикладі демонструвати високий рівень патріотизму, професіоналізму, сумлінності, принциповості та відчуття відповідальності за доручену справу.

  Працівникам Нацдержслужби вручено державні нагороди.