• In English
 • Підрозділи ЗСУ, задіяні в АТО, не застосовували артилерію та міномети під час проведення заходів з відновлення державного кордону на Сході України
  опубліковано 21 червня 2014 року о 09:20

  Вчора, 20 червня, деякі іноземні засоби масової інформації поширили інформацію щодо поранення одного з російських прикордонників поблизу селища Довжанське Свердловського району Луганської області.

  У повідомленні, зокрема, йшлося про те, що російський прикордонник отримав поранення внаслідок мінометного обстрілу території поблизу українсько-російського державного кордону з боку сил антитерористичної операції, задіяних у заходах з його відновлення.

  Управління преси та інформації уповноважене заявити, що інформація, поширена у повідомленні, не відповідає дійсності та спрямована на дискредитацію дій українських силовиків.

  Підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання поблизу державного кордону у визначених районах Луганської області, протистоять добре організованим, підготовленим та озброєним бойовикам.

  Разом з тим, зважаючи на близькість до державного кордону з Російською Федерацією, вогонь з артилерії або мінометів українські військові не застосовують.

  Натомість, терористи, для яких важливим є організація провокацій з метою дестабілізації у прикордонних районах, активно використовують наявне важке озброєння, артилерію та міномети.

  Управління преси та інформації Міністерства оборони України звертається до представників засобів масової інформації з проханням виважено підходити до провокативних повідомлень, які з’являються в окремих іноземних ЗМІ та мережі Інтернет, та використовувати виключно інформацію з офіційних джерел.