• In English
 • У Києві презентували проект "Народна філармонія"
  опубліковано 21 червня 2014 року о 09:48

  У Києві презентували проект «Народна філармонія» - серію мистецьких заходів покликаних піднімати бойовий дух Української армії у непростий для держави час.

  Протягом двох місяців учасники проекту відвідали 15 областей. Дали концерти у 40 військових частинах для 15 тисяч військовослужбовців, а також завітали до 4 дитячих будинків, де зараз мешкають переселенці з Криму та Сходу України. До проекту долучились відомі українські митці - Народні артисти  України – Раїса Недашківська, Фемій Мустафаєв, Володимир Талашко, Заслужені артисти України – Леся Горова, Тарас Компаніченко, гурти «Горлиця», «Тарута» та багато інших.

  «Питання участі у заходах «Народної філармонії» - це дуже тонкий момент,» - каже Міністр культури України Євген Нищук. «Він не має керуватися Міністерством культури -  це момент особистої позиції, активності того чи іншого артиста у суспільному житті країни. Ми знаємо історичні приклади, коли у військових концертах брали участь зірки першої величини – Мерилін Монро, Клавдія Шульженко, Марлен Дітріх. На мою думку – українські митці, що беруть участь у «Народній філармонії» це і є українські Дітріх-Монро-Шульженко. І ніяк не менше, з огляду на їх чесність та самовідданість мистецтву».

  Проект втілюється за сприяння Міністерства культури України, Міністерства оборони України та за підтримки Благодійного фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну». Найближчі концерти Всеукраїнського туру «Народної філармонії» відбудуться 21 та 22 червня у Херсонській та Запорізькій областях. А в рамках відзначення дня Незалежності України плануються урочистий захід у столичному Палаці «Україна», де буде фільм про акцію єдності армії, митців і всього народу України.