• In English
 • Мінекономрозвитку планує проведення низки семінарів щодо сфери державних закупівель
  опубліковано 20 червня 2014 року о 17:14

  19 червня 2014 року у  Науково-дослідному економічному інституті відбувся семінар на тему: «Реалізація положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» на практиці», організований Мінекономрозвитку.

  У заході взяли участь представники центральних органів влади і громадськості, а також міжнародні експерти у сфері державних закупівель.

  В ході семінару були прокоментовані основні положення нової редакції Закону України «Про здійснення державних закупівель», зроблено огляд найбільш актуальних питань щодо його застосування, а також роз’яснено особливості оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Мінекономрозвитку з урахуванням змін законодавства.

  Крім того, було презентовано перспективи впровадження європейських стандартів до вітчизняного законодавства з питань державних закупівель.

  Ураховуючи важливість роз’яснювальної роботи стосовно однозначного тлумачення положень законодавства у сфері державних закупівель, Мінекономрозвитку планує проведення цілої низки таких семінарів. 

  Пропозиції щодо тематики семінарів просимо надавати на електронну адресу shymko@me.gov.ua .