• In English
 • 26-29 червня на дніпровських схилах відбудеться Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло»
  опубліковано 19 червня 2014 року о 15:00

  26-29 червня в місті Ржищеві, на мальовничих дніпровських схилах Київської області вже всьоме відбудеться Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». Цьогорічна тематика події присвячена стихії Земля, що цілком відповідає духові часу. «Збережемо землю – збережемо рід», нагадує гасло фестивалю.

  Основним принципом змістовного наповнення фестивалю, як і в минулі шість років, є слідування світоглядним напрямкам, що пропагуються та розкриваються на «Трипільському колі». А саме – екологія спілкування, здоровий спосіб життя, піклування про чистоту довкілля, усвідомлення значення культурних та духовних надбань наших пращурів від часів давньої унікальної Трипільської культури, яка існувала на території України більше VI тис. років тому і до наших днів. А також – це активна участь у творчому процесі, що сприяє розвитку особистості, суспільства, нації.

  Вибудовуючи програму фестивалю, організатори сприяли тому, щоб кожен відвідувач та учасник «Трипільського кола 2014. Земля» знайшов практичні відповіді та мав можливість поділитися власним позитивним досвідом. Саме цей двосторонній рух є запорукою створення особливої атмосфери фестивалю, в якій радість від змістовного спілкування та пізнання поєднується з красою літніх дніпровських краєвидів та чистим повітрям!

  Більш детальну інформацію можна отримати на сайті фестивалю http://www.tkfest.com/