• In English
 • Відмінено процедуру погодження з Прем’єр-міністром або Першим віце-прем’єр-міністром відчуження та передачі об’єктів державної власності
  опубліковано 18 червня 2014 року о 17:30

  Втратило чинність рішення попереднього Уряду від 7 липня 2010 року, яким було передбачено, що міністерства та інші суб’єкти управління повинні погоджувати з Прем’єр-міністром або Першим віце-прем’єр-міністром рішення стосовно відчуження (або надання згоди на відчуження) майна підприємств та передачі об’єктів державної власності із сфери управління одного органу до іншого. Це було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 18 червня.

  Відміна процедури погодження з Прем’єр-міністром або Першим віце-прем’єр-міністром відчуження та передачі об’єктів державної власності сприятиме спрощенню відповідних процедур та скороченню строків реалізації управлінських рішень.

  Нагадаємо, повноваження Прем’єр-міністра України та Першого віце-прем’єр-міністра України визначені Законом України «Про Кабінет Міністрів України», положення якого не наділяють цих посадових осіб повноваженнями щодо погодження рішень про відчуження майна та передачі із сфери управління одного суб’єкта управління до сфери управління іншого.

  Водночас правові, економічні та організаційні засади відчуження і передачі державного майна врегульовано низкою законодавчих актів, якими визначено відповідні процедури та встановлено дієвий контроль з боку Кабінету Міністрів України або відповідних органів влади.