• In English
 • Компанія "Укргазвидобування" збільшила дохід від реалізації скрапленого газу у понад 2,6 раза
  опубліковано 18 червня 2014 року о 16:59

  Протягом 5 місяців нинішнього року ПАТ «Укргазвидобування» отримало дохід від реалізації основних видів продукції в розмірі більше 3,5 млрд. грн., що більше, ніж на 155 млн., або 4,5% перевищує показники минулого року.

  Варто відзначити, що найбільший приріст доходів компанія отримала від реалізації скрапленого газу. Так, за 5 місяців 2014 дохід від його продажу склав понад 486,5 млн. грн., за аналогічний період 2013 року – 183,8 млн. грн. Отже, компанія залучила додатково 284,7 млн. грн., або більше, ніж у 2,6 раза більше коштів.

  «Таких показників вдалося досягти завдяки більш відкритому продажу скрапленого газу і нафтопродуктів. І це при тому, що в цілому наші дані з видобутку та переробки вуглеводнів значно знизилися», – зазначив заступник Голови Правління ПАТ «Укргазвидобування» Вадим Шленчак.

  Він також додав, що процедура проведення аукціонів дуже проста: взяти в них участь може кожен, хто відповідає мінімальним розумним кваліфікаційним вимогам.

  «Одне з наших основних завдань – забезпечити відкритий і прозорий процес продажу продукції. У майбутньому ми плануємо зробити аукціони ще більш простими і використовувати електронну платформу торгів. Зараз вона розробляється», – уточнив Вадим Шленчак.

  Довідково

  ПАТ «Укргазвидобування» – вертикально-інтегрована компанія, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

  На сьогоднішній день на підприємствах ПАТ «Укргазвидобування» працює близько 21 тисяч осіб.

  ПАТ «Укргазвидобування» є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств країни.

  100% акцій ПАТ «Укргазвидобування» належать НАК «Нафтогаз-Україна».