• In English
 • На Дніпропетровщині розпочала свою роботу регіональна громадська приймальня Міністра оборони
  опубліковано 18 червня 2014 року о 16:26

  18 червня на базі Дніпропетровського обласного військового комісаріату розпочала свою роботу Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України.

  До складу регіональної громадської приймальні увійшли кваліфіковані юристи, працівники соціальної сфери та громадських організацій міста.

  «Серед основних напрямків нашої роботи – надання безкоштовної, висококваліфікованої і ефективної правової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, звільненим у запас чи відставку та членам їхніх сімей», – відзначив керівник регіональної громадської приймальні Міністра оборони майор юстиції Вадим Леонов.

  За його словами, звернення прийматимуться в усному чи письмовому вигляді, а також за телефоном “гарячої лінії” та на електрону адресу громадської приймальні у мережі Інтернет. Питаннями, які можна буде вирішити на місці, займатимуться фахівці обласного військкомату. Складніші - відправлятимуться до Києва у відділ розгляду звернень та прийому громадян Міністерства ооборониУкраїни.

  Регіональна громадська приймальня знаходиться на вул. Шмідта, 16.

  Прийом громадян здійснюється щовівторка та щочетверга з 10:00 до 17;00. Телефон “гарячої лінії” (056) 770-81-25 працює щодня, крім суботи та неділі, з 8:00 до 17:00, перерва – з 12:00 до 12:45.