• In English
 • У Нацдержслужбі обмінялися досвідом з питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва
  опубліковано 12 червня 2014 року о 16:44

  На базі Школи вищого корпусу державної служби у рамках Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції і проблеми міжнародної безпеки».

  Захід організований для тренерів та науково-педагогічних працівників, які залучені до проведення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва.

  Під час семінару учасники розглянули питання європейської політики безпеки в умовах глобалізації, виникнення нових центрів сили, військово-політичних проблем, безпеки України у багатополярному просторі тощо. Також обмінялися досвідом викладання питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

  У семінарі взяли участь заступник Голови Нацдержслужби України Олександр Скопич, директор Школи вищого корпусу державної служби Валентина Ковальчук, керівник Програми професійної підготовки Офісу зв’язку НАТО в Україні Керсті Келдер, асистент-директор з міжнародних питань Женевського центру демократичного контролю за збройними силами Даніел Ворнер, представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України та Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

  Довідково

  Програма Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони започаткована у жовтні 2005 року під час Консультацій Україна–НАТО високого рівня (м. Вільнюс, Литва).

  Відповідно до рішення шостого засідання Комісії з питань партнерства Україна-НАТО Національне агентство України з питань державної служби визначене національним координатором та основним виконавцем заходів Програми.