• In English
 • Волонтери з Києва передали миколаївським десантникам бронежилети, продовольство та інше майно
  опубліковано 12 червня 2014 року о 16:50

  33 бронежилети, світильники від комарів, електрокабель, пральний порошок, мило, макарони, печиво, чай і багато-багато іншого майна та продуктів отримали десантники 79 окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України. Це все зібрали і привезли десантникам волонтери з Києва.

  Один з гостей, Андрій Твардовський, розповів, що його товариш проходить службу в 79 Миколаївській окремій аеромобільній бригаді ВДВ ЗС України. Аби підтримати друга і його бойових побратимів, Андрій звернувся у соціальних мережах до усіх небайдужих із закликом про допомогу. Протягом тижня вдалося зібрати 18 тисяч гривень.

  Ще одним волонтером виступило комерційне підприємство. Його комерційний директор Віталій Ропа повідомив, що це не перший благодійний внесок підприємства на адресу українських військових. Спочатку підприємство розпочало благодійну акцію “Підтримай українську армію”, під час якої 10 копійок з кожної проданої продукції було перераховано на рахунки Міністерства оборони України. Таким чином вдалося зібрати 154 000 гривень. Але з 5 травня у фірмі вирішили змінити форму допомоги військовим: тепер тут збирають кошти для того, щоб самим купувати необхідне майно і передавати його одній з військових частин. Зібравши понад 100 тисяч гривень, підприємство закупило 33 бронежилети і передало їх миколаївським десантникам.

  Воїни із вдячністю прийняли подарунки.