• In English
 • Перший заступник Міністра закордонних справ взяла участь у засіданні учасників «Східного партнерства»
  опубліковано 11 червня 2014 року о 10:10

  10 червня в Брюсселі делегація України на чолі із Першим заступником Міністра закордонних справ Наталією Галібаренко взяла участь у засіданні старших посадових осіб у рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

  Учасники засідання провели обмін думками з актуальних питань розвитку країн «Східного партнерства» у період між Вільнюським та Ризьким самітами.

  Перший заступник Міністра закордонних справ України інформувала про заходи Президента та Уряду України з метою якнайшвидшої стабілізації ситуації в східних областях України.

  Представники ЄС наголосили на підтримці територіальної цілісності та непорушності кордонів України, привітали демократичний характер президентських виборів і висловили сподівання, що обрання Президента стане потужним стабілізуючим фактором державного розвитку.

  Під час дискусії Наталія Галібаренко підтвердила намір України підписати т.зв. торговельно-економічну частину Угоди про асоціацію з ЄС не пізніше 27 червня. У контексті подальшої еволюції «Східного партнерства» вона наголосила на необхідності визнання європейської перспективи держав-партнерів.