• In English
 • З аеропорту "Бориспіль" відкрито пряме авіасполучення з островом Корфу (Греція)
  опубліковано 10 червня 2014 року о 14:23

  З 8 червня 2014 року з міжнародного аеропорту «Бориспіль» здійснюються прямі регулярні рейси на грецький острів Корфу. Завдяки цьому з головних повітряних воріт України розширена карта маршрутів та надані нові можливості пасажирам для відпочинку на мальовничому курорті Іонічного моря.

  Рейси за маршрутом Київ - о. Корфу - Київ виконує авіакомпанія Ellinair на літаках Boeing 737. З аеропорту «Бориспіль» повітряне судно відправляється раз у 10-11 днів по неділях та середах. Загальний час перельоту займає близько 3 годин.

  З 22 червня частота польотів буде збільшена удвічі — до 1-2 рейсів на тиждень. Відтак з аеропорту «Бориспіль» рейси на грецький острів здійснюватимуться кожні 3-7 днів.

  Крім того, з головного українського аеропорту перевізник Ellinair виконує прямі перельоти до грецького міста Салоніки з частотою 4 рази на тиждень. Найближчим часом авіакомпанія планує збільшити кількість рейсів до 5.

  Довідково

  Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» — найбільший аеропорт України, який забезпечує понад 57% пасажирських авіаперевезень країни. Понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення з аеропорту «Бориспіль» більше ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

  Авіакомпанія Ellinair — грецький авіаперевізник, що базується в міжнародному аеропорту «Македонія» міста Салоніки. Входить до складу грецького холдингу Mouzenidis Group поряд з низкою інших компаній, в числі яких і провідний туроператор Греції Mouzenidis Travel. Заснована у лютому 2013 р.