• In English
  • Працівники ДП «Торезантрацит» нададуть матдопомогу тимчасовим переселенцям із регіонів з нестабільною ситуацією
    опубліковано 10 червня 2014 року о 14:04

    Працівники ДП «Торезантрацит» 7 червня прийняли рішення про перерахування коштів у розмірі одноденної тарифної ставки на розрахунковий рахунок профспілкової організації шахти для допомоги біженцям, що прибули в м. Торез із регіонів України з нестабільною обстановкою.

    У санаторії-профілакторії «Прогрес» ДП «Торезантрацит» розміщено понад 30 чоловік - біженців із регіонів, де ведуться бойові дії. Люди позбавлені житла, соціальної і гуманітарної допомоги. Працівники ДП «Торезантрацит» не можуть бути осторонь людської біди, тому з ініціативи працівників шахти, за підтримки профспілкової організації 7 червня проведено позмінні профспілкові збори «Про надання матеріальної допомоги громадянам, що прибули до м. Торез із регіонів України з нестабільною обстановкою», на яких і прийнято рішення про надання матеріальної підтримки постраждалим. На зборах були загалом присутні 1247 чоловік, які підтримали рішення одноголосно.

    Кошти будуть перераховані на рахунок профспілкової організації з метою здійснення контролю за їх цільовим використанням. Ці кошти вирішили використати для організації харчування, закупівлі одягу, вирішення інших соціальних питань.