• In English
 • МВС: На столичному вокзалі вибухонебезпечних предметів не виявлено
  опубліковано 08 червня 2014 року о 17:49

  Після отримання повідомлення про загрозу безпеці громадян з приміщення вокзалу ст. Київ-Пасажирський були евакуйовані понад 600 пасажирів та працівників вокзалу. Наразі міліція встановлює особу громадянина, який повідомив про замінування вокзалу.

  На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група, були повідомлені усі зацікавлені служби. Загалом були задіяні 40 працівників лінійного відділу міліції на ст. Київ-Пасажирський, Солом’янського та Шевченківського райуправлінь ГУМВС України в місті Києві.

  Після евакуації людей працівники кінологічної та вибухотехнічної служби здійснили ретельне обстеження вокзального комплексу. Під час його проведення вибухових пристроїв та вибухонебезпечних речовин правоохоронці не виявили.

  Після обстеження вокзал відновив звичайний режим роботи. Затримок у русі потягів не було, їх приймали на віддалені від залізничного вокзалу платформи.

  Працівники міліції встановили, що анонім телефонував з мобільного телефону. Наразі проводяться заходи по встановленню особи зловмисника та його затриманню.

  Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. За вчинення цього злочину передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.