• In English
 • Для забезпечення вивезення пасажирів із Луганщини та Донеччини Укрзалізниця призначила додаткові поїзди
  опубліковано 06 червня 2014 року о 16:35

  Для забезпечення вивезення пасажирів із Луганщини та Донеччини Укрзалізниця на 6 червня призначила додаткові поїзди № 564 Луганськ – Київ та № 565 Донецьк – Київ.

  Поїзд № 564 Луганськ – Київ вирушить у рейс із Луганська о 21:24 та прибуде до Києва наступного дня о 14:26.  На шляху прямування поїзд робитиме зупинки на станціях Комунарськ, Дебальцеве, Горлівка, Макіївка, Ясинувата, Красноармійськ, Дніпропетровськ, Знам'янка, ім. Т. Шевченка та Миронівка.

  Поїзд № 565 Донецьк – Київ вирушить у рейс із Донецька о 20:23 та прибуде до Києва о 10:57. На шляху прямування поїзд робитиме зупинки на станціях Красноармійськ, Межова, Просяна, Дніпропетровськ, Знам'янка, ім. Т. Шевченка та Миронівка.

  Також наразі Укрзалізниця працює над призначенням вищезазначених поїздів на 7 та на 8 червня.

  Сьогодні до Одеси прибув спеціально сформований додатковий поїзд №525/526 Луганськ – Одеса для перевезення дітей із Луганська.

  Укрзалізниця продовжує вивчати попит на перевезення зі Сходу і у разі потреби призначатиме додаткові поїзди на інші дні.

  Нагадаємо, що для забезпечення перевезення мешканців східних регіонів Укрзалізниця вживає всіх можливих заходів. Так, на період з 2 по 9 червня до максимальної довжини збільшені схеми поїздів, які курсують із Луганська та Донецька. Так, на 5 – 6 вагонів до 18 – 20 збільшена  їх кількість у складі низки поїздів, що курсують до Луганська та Донецька.