• In English
  • Українська делегація бере участь у 103-й сесії Міжнародної конференції праці
    опубліковано 06 червня 2014 року о 16:29

    Триває візит заступника Міністра соціальної політики – керівника апарату Віктора Іванкевича у складі української делегації до Женеви (Швейцарська Конфедерація) в рамках участі у 103-й сесії Міжнародної конференції праці.

    Віктор Іванкевич бере участь у роботі Комітетів з питань сприяння переходу від неформальної до формальної економіки та з питань періодичного обговорення стратегічної мети зайнятості. Крім того, заступник Міністра зустрівся з директором Департаменту соціального захисту МОП пані Ізабель Ортіс. Сторони обговорили і виявили готовність до співробітництва у питаннях щодо удосконалення методології визначення прожиткового мінімуму, систем встановлення мінімальної заробітної плати, забезпечення мінімальних соціальних стандартів з урахуванням рекомендації МОП №202 про мінімальні рівні соціального захисту.

    У понеділок, 9 червня, Віктор Іванкевич візьме участь у Форумі „Світ праці” та зустрінеться із делегацією Міністерства праці, добробуту та соціального страхування Республіки Кіпр.