• In English
 • Аеропорт «Бориспіль» забезпечить прийом офіційних делегацій в межах проведення інавгурації Президента України
  опубліковано 05 червня 2014 року о 18:15

  У міжнародному аеропорту «Бориспіль» створена робоча група з організації заходів, пов’язаних із забезпеченням обслуговування рейсів з офіційними делегаціями, що прибувають на інавгурацію Президента України.

  Для прийому гостей  з країн Америки, Європи та Азії службами аеропорту спільно із суміжними організаціями відпрацьовані питання функціонування інфраструктури аеропорту в умовах високої інтенсивності польотів, проведено роботу по створенню комфортних умов перебування гостей  на території підприємства та за маршрутом руху делегацій.

  В рамках проведення інавгурації аеропорт «Бориспіль» планує прийняти рейси з офіційними делегаціями зі США, Канади, Швейцарії, Бельгії, Швеції, Німеччини, Австрії, Франції, Чехії, Польщі, Литви, Казахстану, Азербайджану, Туркменістану, Грузії, Румунії, Молдови, Японії.

  На період прийому високопоставлених гостей підвищені заходи безпеки як на робочій площі перонів, так і у відкритих зонах -  термінальних комплексах, привокзальних площах, під'їзних шляхах до аеропорту.

  Обидві злітно-посадкові смуги «Борисполя» на даний час знаходяться в експлуатаційному стані, що забезпечує безперебійне  обслуговування заявлених злітно-посадкових операцій в умовах підвищеної інтенсивності польотів. При цьому обслуговування пасажирів регулярних і чартерних рейсів, що прибувають і відправляються з головного столичного аеропорту, здійснюватиметься в звичайному режимі відповідно до добового плану польотів.