• In English
 • Укрзалізниця робить все можливе для вивезення людей із небезпечних регіонів. Діти перевозяться безкоштовно
  опубліковано 05 червня 2014 року о 11:34

  Укрзалізниця та залізниці України роблять все можливе для вивезення людей, у тому числі дітей, із небезпечних регіонів.

  Для забезпечення вивезення пасажирів із Луганщини та Донеччини Укрзалізниця на період з 2 по 9 червня збільшила схеми поїздів, які курсують із Луганська та Донецька. Так, на 5-6 вагонів (до 18-20) збільшена їх кількість у складі ряду поїздів, що курсують до Луганська та Донецька.

  Також призначено додатковий поїзд № 563/564 Луганськ – Київ у складі 15 вагонів. Із Луганська поїзд вирушить о 21:24 і прибуде до Києва о 14:26. У зворотному напрямку поїзд вирушить 6 червня о 18:38 та прибуде до Луганська наступного дня о 12:00.

  Так, для вивезення із Луганська більше 500 дітей-сиріт залізничники сформували спеціальний додатковий поїзд із 11 вагонів, який вирушив з Одеси до Луганська, куди мав прибути сьогодні вранці за спеціально розробленим графіком. Однак керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки дало вказівку Донецькій залізниці повідомити Одеську та Придніпровську залізниці про те, що цей поїзд прийматися не буде. Через такі дії Укрзалізниця вимушена була повернути поїзд назад до Одеси. Також керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки перешкоджає організації вивезення мешканців цих регіонів, не погоджуючи додаткових поїздів складами залізниць України до Донецька та Луганська.

  Незважаючи на такі дії представників самопроголошеної Донецької народної республіки, Укрзалізниця буде й надалі робити все можливе для евакуації дітей і мешканців із небезпечних регіонів. При цьому діти будуть перевозитися безкоштовно.