• In English
 • На виставці-ярмарку “АГРО-2014” Держземагентство України представило широку експозицію
  опубліковано 04 червня 2014 року о 17:20

  На XXVI Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку “АГРО-2014”, яка 4 травня розпочала роботу у Києві в Національному комплексі Експоцентр України (ВДНГ), Держземагентство України представило широку експозицію. Наприклад, Державне науково-виробниче підприємство “Картографія” – провідне підприємство, що входить до сфери управління земельного відомства, пропонує і демонструє на стендах продукцію та послуги для агропромислового комплексу, зокрема щодо створення геоінформаційних систем агропромислових комплексів, здійснення просторового аналізу і моделювання агропромислових об’єктів та підприємств, сільськогосподарських угідь, моніторингу екологічної ситуації на базі актуальних цифрових топографічних карт різних масштабів.

  Геоінформаційні системи на основі просторового відображення інформації дозволяють значно прискорити і підвищити рівень організації виробництва як на базі окремого сільськогосподарського підприємства, так і на державному рівні, стають сучасним і практичним інструментом для реалізації нових підходів в управлінні агропромисловими підприємствами.

  Зацікавленість фахівців викликала також експозиція Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”, яке є головним адміністратором автоматизованої системи Державного земельного кадастру і лідером на загальнодержавному ринку землевпорядних та землеоціночних робіт, геоінформаційних систем. На виставці представлені технології розробки різноманітних інформаційно-картографічних матеріалів, які слугують для ефективного планування та використання земельних ресурсів, наприклад для визначення якісних характеристик угідь, правильного розміщення сівозмін та в якості основи для проектування протиерозійних, гідротехнічних споруд тощо. Композитна карта використовується для забезпечення ведення земельно-кадастрового обліку, який здійснюється територіальною громадою в межах повноважень. На ній відображається актуальна інформація про передані у власність або користування земельні ділянки, стан використання земель тощо.

  Працівники інститутів землеустрою протягом більше 50 років розробляли матеріали, які стали основою для створення Державного земельного кадастру. На сьогодні ці підприємства є цілісною системою. Вони здатні виконати значні обсяги робіт із землеустрою, охорони земель та землеоціночні роботи.

  Під час роботи виставки з 4 до 7 червня цього року відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з доробками науковців та практиків підприємств, що належать до сфери управління Держземагентства України, і налагодити співпрацю.