• In English
 • С. Рудик: На невичерпну енергію молодих спеціалістів покладаю надію в роботі щодо реформування земельних відносин
  опубліковано 04 червня 2014 року о 16:43

  «Саме молоді службовці із притаманними їм енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін здатні до налагодження ефективної діяльності щодо боротьби з корупцією та адаптації нової України до стандартів Європейського Союзу, – зазначив у виступі на колегії Держземагентства України очільник земельного відомства Сергій Рудик. – Саме на завзятість, невичерпну енергію молодих покладаю надію  в роботі щодо реформування земельних відносин, наведення  належного порядку у галузі».

  Це питання є надзвичайно важливим, оскільки у системі органів земельних ресурсів, що нараховує майже 11 тисяч державних службовців, працюють 1837 осіб віком до 35 років, які мають стаж роботи в зазначених органах  понад 5 років, що становить 17% від загальної кількості державних службовців.

  На сьогодні середня заробітна плата працівників органів земельних ресурсів нижча, ніж в інших центральних органах виконавчої влади і без відрахувань становить: 2700 грн. на обласному та 1945 грн. на районному рівнях. В інших центральних органах виконавчої влади середня заробітна плата складає відповідно 3000 грн. та 2300 гривень.

  «Вимоги у нас як до досвідчених, так і до молодих співробітників високі і жорсткі. Це так, однак слід подумати над тим, що ми можемо дати нашим співробітникам, які душу і серце віддають роботі. Нам потрібно разом добре подумати над тим, щоб заохотити фахівців, особливо молодь, яка потребує соціального захисту з боку держави», – підкреслив Сергій Рудик.

  За рішенням колегії Держземагентства України задля забезпечення реалізації конституційних прав молодих фахівців та їхніх сімей, сприяння зацікавленості та підвищення їх мотивації для роботи в системі органів земельних ресурсів створено робочу групу, яка з цього питання протягом місяця має напрацювати пропозиції для прийняття конкретних рішень керівництвом земельного відомства.