• In English
 • Група військових спостерігачів відвідала Миколаївський гарнізон
  опубліковано 04 червня 2014 року о 16:14

  У склад міжнародної групи військових спостерігачів входять військові представники США, Латвії, Чорногорії, Словенії та Швеції. Очільником групи військових спостерігачів від держав учасниць ОБСЄ є підполковник ЗС США Сесілія Монтес де Ока.

  Міжнародна група військових спостерігачів вивчала стан справ у двох частинах Миколаївського гарнізону: 299 бригаді тактичної авіації та 79 окремої аеромобільній бригаді. Під час перебування у Миколаєві члени місії зустрілися з керівництвом Миколаївської обласної державної адміністрації та дали брифінг для національних та місцевих засобів інформації.

  Виступаючи перед ЗМІ, підполковник ЗС США Сесілія Монтес де Ока відзначила, що присутність військових спостерігачів від держав учасниць ОБСЄ на території України ще раз сигналізує про підтримку прагнень української держави бути незалежною та вільною.

  «Усі наші спостереження будуть чесними, об’єктивними та прозорими у своїх висновках. Результати місії будуть відображені у звіті та передані всім країнам-учасницям Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки, – пообіцяла керівник групи військових спостерігачів від держав учасниць ОБСЄ».

  Заступник голови миколаївської облдержадміністрації Володимир Луста подякував представникам: «Незважаючи на всю небезпеку, ви залишаєтесь, спостерігаєте за ситуацією та намагаєтесь врегулювати конфлікт мирними шляхами. Ми розраховуємо на вас та на міжнародну підтримку», – зазначив Володимир Луста.