• In English
 • За місяць роботи експериментального проекту з реалізації арештованого майна в системі он-лайн торгів 722 учасники
  опубліковано 03 червня 2014 року о 14:31

  Експериментальний проект з реалізації арештованого майна шляхом он-лайн аукціонів працює вже місяць. За цей час веб-сайт Системи відвідало вже майже 117 користувачів Інтернет.

  Так, станом на 1 червня на сайті зареєструвалося вже 722 учасники, переважна частина яких – 532 – вже подали заявки на участь у торгах.

  Наразі у базу Системи внесено інформацію про 444 лоти. Це рухоме і нерухоме майно: будинки, квартири, автотранспортні засоби, побутова техніка, одяг та інше. Цікаво, що найдорожчим лотом у Системі залишається 5-ти кімнатна квартира у Києві вартістю 7 млн. 768 тис. грн., а найдешевшиммобільний телефон, оцінений у 5 грн.

  «Перший місяць реалізації пілотного проекту електронних торгів арештованим майном показав дуже хороші результати. Цікавість до проекту не зменшується, щодня сайт відвідує в середньому 2 тис. користувачів. Більше того, потенційні учасники торгів вже навіть почали ознайомлюватися із лотами. Зокрема, станом на початок червня, 18 майбутніх покупців вже оглянули деякі лоти, інформація про які розміщена на сайті http://torgi.minjust.gov.ua/. Ще більш ніж дві сотні охочих залишили заявки на ознайомлення з майном. Робота у цьому напрямку триває», - поінформував Голова Державної виконавчої служби Дмитро Сторожук. 

  Нагадаємо, перший он-лайн аукціон арештованим майном відбудеться вже за місяць, 1 липня.