• In English
 • Визначено список володарів Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України
  опубліковано 03 червня 2014 року о 11:11

  2 червня 2014 року у Міністерстві молоді та спорту відбулося засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, що відбулося під головуванням Міністра молоді та спорту Дмитра Булатова.

  На засіданні, що проходило за дорученням Віце-прем'єр-міністра Олександра Сича, було підбито підсумки щодо кандидатур на здобуття Премії. Із 193 заявок, які подавалися центральними та місцевими органами виконавчої влади, Національною академією наук та всеукраїнськими громадськими організаціями за підсумками 2013 року, було остаточно ухвалено 60 кандидатур, які за висновком Комітету зробили найбільший вклад у розбудову України та мають отримати за це винагороду.

  Члени конкурсного Комітету, до якого увійшли 22 представники центральних органів влади рівня заступників Міністра, провели оцінку кандидатів за шістьма критеріями, а саме: виробничі, наукові, творчі, спортивні досягнення, особиста мужність та внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху. За сумарною кількістю балів було визначено лідерів рейтингу та переможців.

  Зараз розмір Премії Кабінету Міністрів України встановлено в обсязі 200 неоподаткованих мінімумів, що складає 3400 грн. Дмитро Булатов зазначив, що вже ведеться робота зі збільшення розміру винагороди принаймні втричі, а фахівці Міністерства працюють над розробкою єдиної інформаційної бази-календаря, яка буде акумулювати інформацію про те, які є гранти і де, які дедлайни подачі заявок, яка процедура отримання премій та грантів. Така акумульована на єдиному ресурсі інформація буде дуже важливою і корисною для молодіжних громадських організацій й надаватиме прозору картину про можливості фінансового мотивування молоді в Україні.

  “Посилити інформування громадськості щодо можливостей отримання премій, грантів та зробити механізми визначення переможців максимально прозорим й об’єктивним – осі ті завдання, які ми перед собою ставимо”, - зазначив Міністр Дмитро Булатов.

  Нагородження переможців Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України заплановано в рамках святкування Дня молоді в Україні, 29 червня 2014 року.