• In English
 • У рамках акції "Підтримай Українську армію" на рахунки Міноборони надійшло понад 128,1 мільйона гривень
  опубліковано 03 червня 2014 року о 10:58

  Станом на 2 червня у рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло понад 128,1 мільйона гривень.

  З цієї суми 120 481, 5 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

  За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано більше 29 мільйонів 828 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

  Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 106,3 тисячі доларів США та 46,8 тисячі євро. Всього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 1 950, 8 тисячі гривень. Після продажу іноземної валюти залишок на рахунках Міністерства оборони України склав 0,7 тисяч доларів США та 0,2 тисячі євро.

  Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію”, та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.