• In English
 • Заступник Міністра оборони зустрівся з матерями та дружинами військовослужбовців
  опубліковано 02 червня 2014 року о 15:54

  2 червня у Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України – керівника апарату Петра Мехеда з матерями та дружинами військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади.

  У зустрічі також взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

  Заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед поінформував присутніх щодо продовольчого та речового забезпечення військовослужбовців, укомплектованості підрозділів бронежилетами, засобами індивідуального захисту, зв’язку, а також відповів на запитання громадян. У тому числі йшлося про нагальні проблеми військовослужбовців, які проходять службу у частинах та підрозділах, залучених до виконання завдань в рамках антитерористичної операції.

  «Сьогодні керівництво Міноборони та Збройних Сил робить усе можливе для того, щоб армія була сильною і боєздатною, – запевнив Петро Мехед. – Прийшов час боронити державу, коли на українське військо покладаються надзвичайно важливі завдання. Ми пишаємося військовослужбовцями, які з честю і гідністю виконують свій священний обов’язок перед Україною!

  Заступник Міністра оборони – керівник апарату поінформував присутніх про основні заходи, які вживаються в оборонному відомстві з метою належного всебічного забезпечення військовослужбовців, посилення їх соціального захисту та підняття морально-психологічного стану.

  «Усім військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції, буде надано статус учасників бойових дій. Принциповим є питання щодо належних компенсаційних виплат у разі отримання військовослужбовцем поранень чи втрати здоров’я тощо», – повідомив Петро Мехед.

  Відповідаючи на питання щодо перспективи ротації військовослужбовців-учасників АТО, заступник глави оборонного відомства зазначив, що на теперішній час воно не розглядається.

  «Допоки ми не виженемо з нашої землі усіх бойовиків, які тероризують населення сходу України, вбивають українських військовослужбовців та мирних громадян, говорити про ротацію передчасно», – наголосив він.

  Також заступник Міністра оборони України – керівник апарату поінформував присутніх щодо заходів, які було вжито стосовно осіб, винних у порушеннях, неправомірних діях та зловживанні посадовими обов’язками під час здійснення мобілізаційних та інших заходів.

  «Робота щодо унеможливлення будь-яких зловживань проводиться постійно», – зауважив заступник керівника оборонного відомства.

  Під час зустрічі матері та дружини українських військових отримали відповіді на більшість своїх запитань, які стосувалися правових, фінансових та соціальних аспектів. Чіткі та аргументовані роз’яснення в межах компетенції громадянам надали фахівці структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, зокрема тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін, головний інспектор з гуманітарного та соціального забезпечення Головної інспекції Міністерства оборони України полковник Валентин Федічев, начальник управління – заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України полковник Олег Бойко.