• In English
 • Дмитро Булатов відвідав Сумщину
  опубліковано 02 червня 2014 року о 16:06

  31 травня – 1 червня 2014 року Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов перебував з робочою поїздкою на Сумщині.  

  Міністр разом з головою облдержадміністрації Володимиром Шульгою відвідав свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей, зустрівся зі студентським активом у Сумському державному університеті та обговорив з молоддю актуальні питання студентського самоврядування та патріотичного виховання.

  «Такі зустрічі дають мені можливість ознайомитися з реальними проблемами на місцях, побачити ситуацію в одному розрізі з регіонами. Влада чує потреби суспільства і закладає їх в основу своєї роботи. Ми будемо ефективно використовувати ресурси, приймати зважені рішення, що пройшли крізь фільтр громадськості», – зазначив Міністр.

  На його переконання, для ефективної співпраці, перш за все, необхідно налагодити зворотний зв’язок між Міністерством і молоддю, спортсменами, громадськістю.

  У ході спілкування молодь Сумщини цікавили здебільшого питання реалізації в області молодіжних та студентських проектів, патріотичного виховання, а також розвитку екстремальних видів спорту на Сумщині.

  «Вперше за час мого навчання та роботи головою студентського самоврядування ми заручилися підтримкою самого Міністра. Це додає неабиякої наснаги та впевненості в тому, що ми втілимо в життя всі наші плани», – поділилася враженнями студентка Сумського педагогічного університету імені А.С.Макаренка Ольга Марченко.

  У програмі робочої поїздки було також ознайомлення з роботою обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Футбольний центр «Барса»» та бази олімпійської підготовки лижників і біатлоністів Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» в селі Токарі. Під час спілкування з тренерським складом Міністр зазначив, що мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл в Україні найближчим часом зазнає перегляду. Профільне Міністерство вже розробляє  щодо цього відповідну програму.

  «Я вже подав Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку пропозиції щодо удосконалення фінансування ДЮСШ. Ключову роль у цьому процесі мають відіграти органи місцевого самоврядування та федерації», – наголосив Дмитро Булатов.

  Він зазначив, що сьогодні багато ДЮСШ в Україні існує лише на папері, ефективність їх діяльності надзвичайно низька. «Такі заклади подають звіти, ми даємо їм кошти, але ж це несправедливо по відношенню до тих шкіл, які справно функціонують і отримують такі ж гроші, як і «віртуальні». Ми це будемо виправляти. Це – важкий шлях, однак ми повинні його пройти», – зазначив Міністр.