• In English
 • Заступник Міністра доходів і зборів обговорив ідею створення Служби фінансових розслідувань з Послом ЄС
  опубліковано 02 червня 2014 року о 15:00

  Під час робочої наради, що пройшла 30 травня, заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко і Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбіньський обговорили ідею створення Служби фінансових розслідувань в Україні.

  Володимир Хоменко виклав ідею і бачення створення Служби та домовився з Яном Томбіньським про сприяння останнього у проведенні розширеної зустрічі з представниками країн Європи.

  "Ми хотіли б почути найкращі приклади з досвіду країн ЄС з подібних питань. Адже єдина система економічного захисту, яку ми зараз створюємо, вдало працює у кількох європейських державах. Ми не просимо коштів у Європи, лише звертаємося за досвідом", – сказав заступник Міністра.

  "Основна наша мета при створенні Служби, – пояснив Володимир Хоменко, – знищити умови для розвитку корупції. Будемо лікувати хірургічним втручанням, адже корупція - це одна із найважкіших хвороб правоохоронної системи".

  Вкрадені гроші, наголосив заступник Міністра, мають бути повернені до бюджету.

  "Ми вже запобігли розкраданню 2 млрд. гривень лише протягом двох місяців. Це наше золоте правило, його ми застосуємо і до майбутнього відомства: служба не має витрачати коштів більше, ніж вона повертає державі".

  Посол ЄС взяв до уваги інформацію про створення єдиної служби фінансових розслідувань і схвально відгукнувся про ідею розбудови прозорої та ефективної системи для захисту коштів платників податків і державного бюджету України.

  На його думку, Україна – держава з чудовими ресурсами, здатна забезпечити свої потреби та зробити внесок у розвиток Європи.