• In English
  • Взаємодія зі світовим українством потребує більшої координації, - переконаний Олександр Сич
    опубліковано 30 травня 2014 року о 16:01

    Світове українство потребує підтримки й опіки української держави – у питаннях задоволення освітніх та культурних потреб, участі у виборчому процесі, забезпечення прав трудових мігрантів тощо. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич під час наради з питань активізації розвитку зв’язків із закордонними українцями.

    Під час наради чи не найактивніше обговорювалися питання інформаційної політики України за кордоном, зокрема в українській діаспорі. «Українські громади у різних країнах світу роблять неоціненний внесок в інформування світу про події в Україні. Разом із тим, українські медіа мають активніше надавати інформацію світовому українству. Прошу Держкомтелерадіо як головний орган, відповідальний за інформаційну політику, налагодити такий обмін інформацією, напрацювати ефективні механізми взаємодії зі ЗМІ української діаспори», - наголосив Олександр Сич.

    Урядовець відзначив, що відповідні міністерства й відомства надалі аналізуватимуть і розв’язуватимуть проблеми, окреслені під час наради. «Співпраця із закордонними українцями – питання настільки багатогранне, що, очевидно, потребує створення окремого координаційного органу. Разом із українською діаспорою ми визначимо, буде він державним чи громадським і як налагодити його ефективну роботу», - підсумував Олександр Сич.