• In English
 • Ігор Швайка прозвітував про кадрову політику в аграрному секторі
  опубліковано 30 травня 2014 року о 14:44

  Кадрові зміни, які вже здійснені і тривають в системі управління Мінагрополітики  - один з кроків до подолання корупції в аграрній галузі. Про це сьогодні повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час прес-конференції щодо підсумків роботи галузі.

  Ігор Швайка зазначив: «Сьогодні ми прибираємо корупційні тромби з системи аграрного сектору шляхом кадрових рішень. У галузі не має бути жодного чиновника, керівника напряму, відомства чи підприємства, які змішують державний інтерес зі своїм власним. Ми маємо зворотній зв'язок з тими людьми, які на місцях  безпосередньо стикаються з корупційними діями з боку чиновників. Це сигнал для дії, і ми одразу приймаємо відповідні рішення».

  Міністр звернувся до журналістів з проханням повідомляти про факти хабарництва і корупції для можливості оперативно відреагувати.

  Ігор Швайка повідомив, що наразі замінені керівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується через міністра (Держсільгоспінспекція, Держлісагентство, Держземагентство), відбуваються кадрові зміни у в територіальних органах цих відомств, де зараз проходять службові перевірки, також кадрові зміни торкнулися і директорів департаментів центрального апарату Мінагрополітики. Міністр поінформував, що триває аудит в низці державних підприємств.

  «Той, хто очолює відомство несе повну відповідальність за роботу. Сьогодні нашим досягненням є підняття позитивних проектів, і підтримка людей, які працюють над цими проектами. Основою формування кадрової політики є відданість своїй справі, внутрішні переконання і готовність спільно здійснювати зміни», - додав Ігор Швайка.