• In English
 • Держфінінспекція України активно співпрацює з правоохоронними органами
  опубліковано 29 травня 2014 року о 17:44

  Упродовж січня – квітня 2014 року Держфінінспекція України продовжувала активну співпрацю з правоохоронними органами, повідомив Голова Держфінінспекції України Микола Гордієнко під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.

  За його словами, від початку цього року для належного реагування на факти порушень державні фінансові інспектори передали правоохоронцям 758 ревізійних матеріалів.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 733 досудові розслідування та вручили 144 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, на 25 посадових осіб перевірених установ складено протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

  Також за результатами інших перевірок, у яких брали участь фахівці Держфінінспекції як залучені (ці перевірки проводили правоохоронні структури), розпочато 226 досудових розслідувань та складено 49 протоколів про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.