• In English
  • З 1 червня на маршрут Київ-Запоріжжя-Київ буде повернуто швидкісний електропоїзд виробництва Hyundai Rotem
    опубліковано 28 травня 2014 року о 11:14

    Українська залізнична швидкісна компанія повертає на маршрут Київ – Запоріжжя – Київ швидкісний електропоїзд виробництва Hyundai Rotem. Із Києва та Запоріжжя поїзд №732/731 Київ – Запоріжжя складом електропоїзда виробництва Hyundai Rotem відправлятиметься у рейс з 1-го червня.

    Зі станції Київ-Пасажирський поїзд відправлятиметься о 7 год. 15 хв. та прибуватиме до Запоріжжя о 14 год. 13 хв. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 15 год. 52 хв. і прибуватиме до станції Київ-Пасажирський о 22 год. 49 хв. Таким чином, поїзди Інтерсіті+, які обслуговуватимуться рухомим складом виробництва компанії Hyundai Rotem, долатимуть відстань у 657 км між Києвом та Запоріжжям лише за 6 год. 58 хв.

    Нагадаємо, що раніше після модернізації було відновлено курсування денних швидкісних поїздів виробництва компанії Hyundai Rotem на маршрутах Київ – Харків, Дарниця – Київ – Львів, Київ – Дніпропетровськ. Окрім цього, з 1-го червня швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 741/742 курсуватиме на новому маршруті – між Києвом та Трускавцем.