• In English
 • Віталій Ярема: Зміни у свідомості працівників міліції дадуть можливість створити європейську правоохоронну систему
  опубліковано 26 травня 2014 року о 17:16

  Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема під час інтерв’ю для програми «Країна он-лайн» на телеканалі Ера висловив думку, що зміни у свідомості працівників міліції дадуть можливість створити європейську правоохоронну систему.

  «Необхідно провести переформування правоохоронних органів. Це стосується не лише міліції, яка працює у Луганській та Донецькій областях, це стосується усіх правоохоронних органів на території України», - сказав Віталій Ярема.

  За словами урядовця, реформування повинне призвести до серйозних змін у правоохоронній системі. «У першу чергу йдеться про зміни у свідомості працівників міліції. Такі зміни дадуть нам можливість створити європейську правоохоронну систему. Необхідно якнайшвидше вирішити питання підняття заробітної плати та підвищення соціального статусу правоохоронця», - наголосив Віталій Ярема. Він підкреслив, що  Уряд працює над цим щодня.

  Також Перший віце-прем’єр-міністр зауважив, що працівники міліції, які зрадили присязі, будуть звільнені з лав правоохоронних органів та притягнені до відповідальності. «Сьогодні Міністерство внутрішніх справ цих осіб вираховує і готує накази про звільнення з подальшим притягненням до кримінальної відповідальності, відповідно до чинного законодавства», - заявив Віталій Ярема.