• In English
 • МЗС застерігає громадян України від здійснення поїздок до Лівії
  опубліковано 26 травня 2014 року о 17:20

  У зв’язку із подальшим загостренням безпекової ситуації на території Лівії, де в окремих регіонах тривають збройні сутички з великою кількістю загиблих та постраждалих серед мирного населення, МЗС в черговий раз застерігає громадян України від здійснення поїздок до цієї країни без нагальної необхідності.

  Громадянам України, які проживають або працюють в найбільших містах Лівії – мм. Тріполі та Бенгазі, де спостерігається значне погіршення криміногенної ситуації (почастішали випадки збройних нападів, пограбувань, викрадень людей з метою отримання викупу тощо) та існують реальні загрози життю та здоров’ю іноземних громадян, наполегливо рекомендується залишити територію країни до стабілізації загального становища в країні.

  Крім цього, у зв’язку із блокуванням автотранспортних шляхів та призупиненням роботи місцевого аеропорту громадянам України, які продовжують перебувати у м.Бенгазі, слід обмежити пересування містом та постійно знаходитися в місцях проживання та/або працевлаштування, бажано з іншими співвітчизниками.

  Недотримання цих рекомендацій може ускладнити, а в ряді випадків фактично унеможливити гарантування належного захисту українських громадян в Лівії.

  У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на лівійській території, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Лівії за номером телефону: (+218) 91 645 45 17, який працює цілодобово, або телефонувати на «гарячу лінію» МЗС України: (044) 238 16 57.