• In English
 • Відбулася телефонна розмова Андрія Дещиці з Міністром закордонних справ Італії
  опубліковано 25 травня 2014 року о 20:15

  За ініціативи італійської сторони відбулася телефонна розмова в.о. Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці з Міністром закордонних справ Італійської Республіки Федерікою Могеріні.

  Сьогодні, відбулася телефонна розмова в.о. Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці з Міністром закордонних справ Італійської Республіки Федерікою Могеріні.

  А.Дещиця висловив співчуття родині італійського журналіста Андреа Роккеллі, який загинув вчора, 24 травня, внаслідок мінометного обстрілу з боку сепаратистів у м. Слов’янськ.

  Глава українського зовнішньополітичного відомства запевнив італійську колегу, що до розслідування цієї трагедії будуть залучені найкращі фахівці, а українські компетентні ограни інформуватимуть італійське консульство про хід розслідування.

  Український міністр наголосив, що цей прикрий випадок свідчить про подальше перешкоджання з боку терористичних груп діяльності журналістів на території України, яке розпочалося з часу російської агресії.

  Співрозмовники підкреслили нагальну необхідність деескалації ситуації в східних областях України, як це передбачено Женевськими домовленостями.

  Ф.Могеріні висловила сподівання, що сьогоднішні президентські вибори в Україні створять усі необхідні умови для стабілізації ситуації в країні та запевнила, що італійське головування в ЄС, що розпочинається 1 липня ц.р., надаватиме особливої уваги Україні.