• In English
 • Павло Петренко: Вибори пройшли демократично. ЦВК має всі правові підстави для встановлення результатів голосування
  опубліковано 25 травня 2014 року о 20:54

  Можна констатувати, що позачергові вибори Президента України по всій країні пройшли без порушень, які б могли вплинути на легітимність результатів виборів. Ці вибори були демократичні, чесні і прозорі. Про це заявив Міністр юстиції Павло Петренко під час брифінгу в будинку Уряду в неділю, 25 травня.

  «Як констатують міжнародні спостерігачі, правоохоронні органи і правозахисні організації – це перші в Україні вибори, які пройшли без використання будь-якого адміністративного ресурсу», - наголосив Міністр.

  Він додав, що український Уряд забезпечив проведення виборів на законодавчому, матеріально-технічному і без пековому рівнях.

  «Ми переконані, що у Центральної виборчої комісії України є всі правові підстави для встановлення результатів голосування, і оголошення цих результатів у строки визначені законом», - заявив Павло Петренко.

  Він зазначив, що Уряд вдячний нашим співвітчизникам, які прийшли на виборчі дільниці, членам виборчих комісій, співробітникам правоохоронних органів, які в непростих умовах забезпечили демократичних і прозорих виборів України.

  «Я переконаний, що найближчим часом ЦВК, опрацювавши відповідні процедури окружних виборчих комісій, оголосить результати голосування, і в силу тих фактів, що ці вибори були проведення на базі законодавства, яке визнане як Венеціанською комісією, так і всіма міжнародними спостерігачами, ці вибори також будуть визнані міжнародною спільнотою як чесні, прозорі і демократичні вибори в Україні», - підсумував Павло Петренко.